Title (7.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Fields
nn: Felt

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar
