Title (7.x-1.0-alpha7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ
