Title (7.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Linked to content
ro: Legat de conținut

en: Nothing
ro: Nimic

en: Enable to override this field's links.
ro: Permite suprascrierea legăturilor acestui câmp.
