Title (7.x-1.0-alpha8) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Fields
az: Sahələr

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın
