Title (7.x-1.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Fields
ca: Camps

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: Hide page title
ca: Amaga el títol de la pàgina

en: Enable to override this field's links.
ca: Permet sobreescriure l'enllaç d'aquest camp.

en: replace
ca: substitueix

en: Field replacement removed.
ca: S'ha eliminat la substitució del camp.

en: Replace fields
ca: Substitueix els camps

en: Label replacement
ca: Substitueix l'etiqueta

en: Title settings
ca: Paràmetres del títol

en: Settings for the Title module.
ca: Paràmetres per al mòdul Title.

en: Automatic field replacement
ca: Substitució automàtica del camp

en: Link title to
ca: Enllaça el títol cap a
