Title (7.x-1.0-alpha8) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Subject
gu: વિષય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
