Title (7.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Fields
kk: Өрістер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау
