Title (7.x-1.0-alpha8) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Subject
ru: Тема

en: Description
ru: Описание

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Name
ru: Название

en: Fields
ru: Поля

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Linked to content
ru: Ссылается на материал

en: Nothing
ru: Ничего

en: Hide page title
ru: Скрыть заголовок страницы

en: Enable to override this field's links.
ru: Включите для переопределения ссылок этого поля.

en: replace
ru: заменить

en: %field replaced with a field instance.
ru: %field замещено полем.

en: Field replacement removed.
ru: Замещение полем удалено.

en: Replacing field values for %field
ru: Заполнение поля значениями %field

en: Replace fields
ru: Заменить поля

en: Replaces entity legacy fields with regular fields.
ru: Заменяет устаревшие, но использующиеся поля сущности, на обычные поля.

en: Title settings
ru: Настройки заголовка

en: Settings for the Title module.
ru: Настройка модуля заголовков нод

en: Replace %field with a customizable field instance that can be translated.
ru: Заменить поле "%field" настраиваемым экземпляром поля, который можно будет перевести.

en: Replace %field with a field instance
ru: Заменить %field экземпляром поля
