Title (7.x-1.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
