Title (7.x-1.0-alpha8) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
