Title (7.x-1.0-alpha9) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Enable to override this field's links.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་སྦྲེལ་ཐག་བརྗེ་རུང་བ་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ།
