Title (7.x-1.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: - None -
cy: - Dim -

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau
