Title (7.x-1.0-alpha9) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
