Title (7.x-1.0-alpha9) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Fields
hr: Polja

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Nothing
hr: Ništa
