Title (7.x-1.0-alpha9) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Subject
te: విషయం

en: Description
te: వివరణ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
