Title (7.x-1.0-alpha9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
