Title (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Name
hu: Név

en: Fields
hu: Mezők

en: General
hu: Általános

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Trim length
hu: Levágás hossza

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: replace
hu: kicserél

en: Title settings
hu: Cím beállításai

en: Settings for the Title module.
hu: A Title (Cím) modul beállításai.
