Title (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Subject
pt: Assunto

en: Description
pt: Descrição

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: Fields
pt: Campos

en: General
pt: Geral

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Trim length
pt: Tamanho do corte

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Nothing
pt: Nada

en: Enable to override this field's links.
pt: Ative esta opção para sobrescrever os links deste campo.
