Title (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: - None -
vi: - Không -

en: Name
vi: Tên

en: Fields
vi: Các trường

en: General
vi: Tổng quát

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Trim length
vi: Chiều dài thu gọn

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: Nothing
vi: Không có gì
