Title (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Subject
ar: الموضوع

en: Description
ar: الوصف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Fields
ar: الحقول

en: General
ar: عام

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Trim length
ar: طول المقطع المشذب

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Nothing
ar: لا شيء
