Title (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Fields
be: Палі

en: General
be: Агульны

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Trim length
be: Даўжыня абрэзанага тэксту

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: Nothing
be: Нічога
