Title (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
