Title (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Subject
he: נושא

en: Description
he: תיאור

en: - None -
he: - ללא -

en: Name
he: שם

en: Fields
he: שדות

en: General
he: כללי

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Trim length
he: מספר תווים להצגה

en: Nothing
he: ללא
