Title (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Subject
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Name
id: Nama

en: Fields
id: Bidang isian

en: General
id: Umum

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Trim length
id: Panjang Trim

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Nothing
id: Tidak ada
