Title (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Subject
ja: 件名

en: Description
ja: 説明

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Fields
ja: フィールド

en: General
ja: 全般

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Trim length
ja: 長さを整える。

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: Nothing
ja: なし

en: Enable to override this field's links.
ja: このフィールドのリンクの上書きを許可する。
