Title (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: General
lt: Bendras

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
