Title (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: General
mr: साधारण
