Title (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Subject
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Fields
pl: Pola

en: General
pl: Ogólne

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Trim length
pl: Długość przyciętego tekstu

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Nothing
pl: Niczego

en: Hide page title
pl: Ukryj tytuł strony

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: replace
pl: zastąp

en: Replace fields
pl: Zastąp pola

en: Label replacement
pl: Zamiana etykiety

en: Title settings
pl: Ustawienia tytułu

en: Settings for the Title module.
pl: Ustawienia modułu Title.

en: Automatic field replacement
pl: Automatyczna zamiana pól

en: Hide label in %entity_label listings
pl: Ukryj etykietę na liście %entity_label

en: Wrap title in tag
pl: Otocz tytuł tagiem

en: Tag classes
pl: Klasy taga

en: Replace %field with a field instance
pl: Zastąp %field instancją pola
