Title (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: General
sl: Splošno

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
