Title (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
