Title (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
