Title (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Subject
bn: বিষয়

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Name
bn: নাম

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: General
bn: সাধারণ

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর
