Title (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Subject
cs: Předmět

en: Description
cs: Popis

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Fields
cs: Pole

en: General
cs: Obecné

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Trim length
cs: Délka oříznutí

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Nothing
cs: Nic
