Title (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Fields
el: Πεδία

en: General
el: Γενικά

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Trim length
el: Μήκος αποκοπής

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Nothing
el: Τίποτα
