Title (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Save settings
eo: Konservu agordojn
