Title (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: Nothing
hy: Ոչինչ
