Title (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
