Title (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
