Title (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: - None -
nl: - Geen -

en: Name
nl: Naam

en: Fields
nl: Velden

en: General
nl: Algemeen

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Nothing
nl: Niets

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.
