Title (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Fields
lv: Lauki

en: General
lv: Galvenie

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Nothing
lv: Nekas
