Title (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Subject
sv: Ämne

en: Description
sv: Beskrivning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Fields
sv: Fält

en: General
sv: Allmän

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Trim length
sv: Korta ned längd

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Nothing
sv: Inget

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.
