Title (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Subject
fi: Aihe

en: Description
fi: Kuvaus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Fields
fi: Kentät

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Trim length
fi: Trimmauspituus

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Enable to override this field's links.
fi: Salli ylikirjoitus tämän kentän linkeille.
