Title (7.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Description
is: Lýsing

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Name
is: Nafn

en: Fields
is: Svæði

en: General
is: Almennt

en: Save settings
is: Vista stillingar
