Title (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Fields
jv: Field

en: General
jv: Umum

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Trim length
jv: Kethokānā dawané

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
