Title (7.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Fields
ka: ველები

en: General
ka: ზოგადი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Nothing
ka: არაფერი
