Title (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Fields
tr: Alanlar

en: General
tr: Genel

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Trim length
tr: Kırpma uzunluğu

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.

en: replace
tr: bul ve değiştir
