Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: enable
af: aktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Help text
af: Hulpteks

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: disable
af: deaktiveer
