Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enable
ar: تفعيل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disable
ar: تعطيل

en: Edit
ar: تحرير

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Text field
ar: خانة نصية

en: disable
ar: تعطيل

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ar: التعليمات التي تظهر للمستخدم تحت هذا الحقل، في استمارة التحرير. <br /> وسوم HTML المسموحة: @tags

en: Node module element
ar: عنصر وحدة العقد
