Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: enable
be: уключыць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disable
be: Выключыць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Text field
be: Текставае поле

en: disable
be: адключыць

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
be: Інструкцыі, якія будуць прадстаўленыя карыстальніку ніжэй гэтага поля на форме рэдагавання.<br /> Дазволеныя HTML тэгі: @tags

en: Node module element
be: Вузел элементу модуля
