Title field UI (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ
